18 Ağustos 2015 Salı

UÇUŞ UÇUŞ


Hepimizin giydiğinde kendini iyi hissettiği renkler vardır. Parlament mavisi de benim için bu renklerden biri. Benim gibi sıcak alt cilt tonuna sahip olanlara tavsiyem buz mavisi yerine parlament gibi daha sıcak renkleri tercih etmeleri, böylece daha canlı ve güzel görünebilirsiniz. Alt cilt tonunu bilmeyenler sevgili SebiBebi'nin videosuna göz atabilirler ;) 

Rengi kadar, pileli ve uçuş uçuş olması da elbiseyi  bu kadar sevmemde etkili oldu. Yazın yapışan daracık kıyafetler giymek yerine böyle rahat aynı zamanda şık kıyafetler giymeyi her zaman tercih ediyorum. Bu elbiseyi, Shein sitesinden 20$ altında bir fiyata aldım, incelemek isterseniz buradan  bakabilirsiniz.Dress / Elbise: Click here / Buradan
Clutch: Accessorize
Heels / Ayakkabı: Ninewest
Shades / Gözlük: Escada17 Ağustos 2015 Pazartesi

GÜNEŞ GÖZLÜKLERİNDE FIRSAT


Güneş gözlüğü, göz sağlığını ilgilendiren bir konu olduğundan, alırken modeli olduğu kadar kalitesine de oldukça dikkat ediyorum. Aynı zamanda bir gözlüğe servet ödemek işime gelmediği için, fırsatları yakından takip ediyorum. 

Güneş gözlüğü alırken son tercihim Kliksa.com oldu. Hem model çeşitliliği, hem marka bolluğu, hem de uygun fiyatları bu kararı almamda etkiliydi.


Siz de güneş gözlüğü almayı düşünüyorsanız, kararınızı vermeden önce Kliksa.com a göz atmanızı tavsiye ederim.


Fiyatlar ve indirim oranları ile ilgili biraz fikir vermesi açısından kadın ve erkek güneş gözlükleri sayfalarının ekran görüntüsü aldım. İlgilenenler olursa fikir vereceğini düşünüyorum ama o kadar çok ve farklı zevke göre model var ki hepsini buradan göstermek mümkün değil. İsterseniz buradaki linkten model ve markaları kendiniz kontrol edebilirsiniz

 Benim tercihim ise bu Trussardi gözlük oldu. Tam benim tarzım metal detaylı bu gözlük sitede 789 liradan 289 liraya düşmüştü. Tabi bu fırsatı kaçırmak bana yakışmazdı değil mi ? :) 

7 Ağustos 2015 Cuma

CHOIES İNDİRİM


Yaz tatilinin sonuna yaklaşmamız münasebetiyle Choies güzel bir indirim yapmış. İndirim kodlarını ise, müşterilerine e-mail ile bildirmişler. Belki ilgisini çeken olur diye bende buradan kodları paylaşmak istedim. 

69$ ve üzeri alışverişlerinizde, 10$ indirim kazanabileceğiniz kod: BTS10
99$ ve üzeri alışverişlerde, 15$ indirim kazanabileceğiniz kod: BTS15

Eğer ürünleri incelemek isterseniz siteye buradan (tık tık) ulaşabilirsiniz ;) 


4 Ağustos 2015 Salı

AVON MEGA EFFECTS


Geçen hafta Avon'nun Winged Out Maskarasını  paylaştıktan sonra hızımı alamadım. Yine bir rimel postu ile ama bu sefer suya dayanıklı bir rimel olan Avon Mega Effects ile devam etmeye karar verdim.İncelemeye öncelikle, oldukça enteresan olan ambalaj ve fırçasından başlamak istiyorum. Rimelin ambalajı oldukça kaliteli ve çantaya atmak için ideal.  Fırçasını ilk başta kullanmakta zorluk çektiğimi itiraf etmeliyim. Yıllarca, aynı tip rimel fırçaları kullanan biri olarak alışmak kolay olmadı. Fakat, şu anda aşağıdan yukarıya doğru hareketlerle hiç sıkıntı çekmeden uygulayabiliyorum.


Avon Mega Effects suya dayanıklı rimeli, hem hacim hem de uzunluk isteyenler sevebilir. Çok yoğun hacim vermese de günlük kullanım için yeterli olduğunu düşünüyorum. Özellikle, yazın fazla ağır rimel sevmediğim için rimelin kirpiklerde bıraktığı etkiyi sevdim.


Normal şartlarda, havuza veya denize giderken makyaj yapmayı sevmem. Canım çok makyaj yapmak isterse, belki bir rimel sürerim o kadar. Bu postu yapmaya karar verince, havuza giderken test etmek amacıyla rimeli kullandım. Yarım saatlik yüzme sonunda, rimel hafifçe gözlerimin altına akmış ve siyahlaştırmıştı. O yüzden, suda uzun kalacaksanız rimelin biraz akmasını göze almak gerekiyor.

Sizin suda akmayan rimel tercihiniz hangisi?