26 Ekim 2016 Çarşamba

AVON BIG & MULTIPLIED MASKARA


Avon'nun maskaralarına daha önce bir çok kez bloğumda yer vermiştim. Rimel konusunda geniş yelpazeye sahip olan markayı bu konuda genel olarak başarılı bulduğumu söyleyebilirim. Bugünkü maskara ise son zamanlarda ses getiren ürünlerden biri olan Avon Big & Multiplied maskara.


Ürün, tek tek ayrılmış hacimli kirpikler vaat ediyor. Gerçekten ürünü uyguladığınızda kirpiklerinizi yapışmadan tek tek ayrıldığını görebiliyorsunuz. 

Hacim vermede ise öyle abartılı bir fark görmedim. Gece makyajından ziyade günlük doğal bir rimel arayışı içerisinde olanların tercih edebileceği bir ürün olduğunu düşünüyorum.


Avon Big & Multiplied maskaranın suya dayanıklı olduğunu da hesaba katarsak havanın nemli olduğu yaz günlerinde kullanmak için ideal olacaktır.

Ürün en sevdiğim türden geniş, kıl fırçaya sahip. Nedense ben bu tarz fırçaları çok rahat kullanabiliyorum. 

Fiyatı, normalde 27TL ama şu an indirimde 15.50TL'ye düşmüş.

10 Ekim 2016 Pazartesi

KAPANIŞHavalar bir açıp bir kapatırken, havuz sezonunun kapanışı geçtiğimiz haftalarda yaptık. Gerçi kapanış demekte çok doğru olmaz, çünkü havuza giremedik. Sadece D vitamini almak için birazcık güneşlendik o kadar. 

Üstümdeki tunik için son dakika golü diyebilirim. Yaklaşık 2 sezondur, rahat ama aynı zamanda da şık gönlüme göre bir pareo bulamamıştım. En sonunda internetten buldum. Bu sene pek giyemedim ama seneye acısını çıkarırım ;) Siz de buna benzer bir şey arıyorsanız indirimli olarak buradan bakabilirsiniz.