31 Temmuz 2012 Salı

İSTANBUL AKVARYUM


Geçen haftasonu Florya'daki İstanbul Akvaryuma gittik. Doğruyu söylemek gerekirse beklentilerimizin üstündeydi. Sydney'de gördüğüm akvaryumdan sonra en iyisi olduğunu söyleyebilirim. 

Sydney'dekinin en hoşuma giden kısmı etrafı dev akvaryumlarla çevrili parti odalarının olmasıydı. Köpekbalıkları ile dolu akvaryumun olduğu parti odasında yılbaşı partisine katılmış ve çok keyif almıştım. Umarım, ilerde İstanbul Akvaryumunda da böyle alanlar açılır;)


Öpüşen iskorpitler sevimlilikleri ilk resim olmayı hakkettiler;))
Dress: Forever New
Bag: Kipling
Neckless: Tresera
Bracelet: Topshop
Shoes: New Balance


Tüm balıklar akvaryumda fıldır fıldır yüzerken bu balık ağır abi tadında salına salına gezindiği için ona "uyuşuk maşuk" adını taktık:))


Akvaryumun içindeki ışık dolayısıyla, resimlerde Avatar gibi çıktım: ))


Akvaryumun içine makine dairesi maketi yapmışlar, makine dairesinin içinde dümenin ne işi olduğunu anlamasakda, poz vermek için idealdi;))
Burasıda akvaryumun yağmur ormanı kısmı, tavandan küçük yağmur damlacıkları döküldüğü için oldukça nemli fakat keyifli bir kısımdı.
 Balığın fotoğrafını çekelim derken camdaki yansımadan bizde çıkmışız;)Yağmur ormanında, ayakkabılarımı ıslatmam sonrası yüzümdeki zoraki gülümseme:))

9 yorum:

Lila Moonlight dedi ki...

Akvaryum gezmeyeli cooook oldu, oglumu goturmek istiyoruz hem akvaryum hem de zoo ya : ) Siyah elbisen cok yakismis, saclarin da cok guzel bu arada : )

Tina Telli dedi ki...

Wow, lovely blog!
I'm your new follower I hope you follow me back.
I wish you a beautiful day!
Kisses


www.tinatelli.it

Fash Boulevard dedi ki...

Adore this post, hun. If you get a sec, I'd love to hear your thoughts on my latest outfit post and guest post for Lauren Conrad. Thanks, love. xo

www.fashboulevard.blogspot.com

sequin dedi ki...

kendi akvaryumum dışında bir akvaryum görmedim desem :) bir yıl önce bütün balıklarımıda vermek zorunda kaldım çok ürediler :D

outfitinde kolyene ve incecik fiziğine çook yakışan elbisene bayıldım :)

sevgiler :)

Lisina Betty dedi ki...

lovely blog if you want we can following each other???... we have one mummy and doughter blog!! kiss http://comeduegoccedacqua.blogspot.it/

Adsız dedi ki...

Lovely post! :)

www.stills.rs

Psycho Cat dedi ki...

This looks like a beautiful place :)

Kokosss ;))) kelebek dedi ki...

ılk sıngapurda gıtmıs ve buyulenmıstım :)) burada da benzerının olması harıka:)) ama en cok kolyenı sevdım:))

uçurtma avcısı dedi ki...

gitmiştim çok hoş bir yer gitmeyenlere tavsiye edebilirim :)