25 Şubat 2013 Pazartesi

İNDİRİMİN SON DEMLERİTüm mağazalarda yeni sezon ürünler yerlerini almaya başlamışken, hala indirimde bir şeyler bulabilmenin  mutluluğunu yaşıyorum. İndirimler tamamen bittiğinde ise bir süre alışveriş diyetine girmeye karar verdim. Bakalım ne kadar başarılı olabileceğim ;)

Sezonun başından beri tüvit ceket almak istiyordum, en sonunda %50 indirimde Mango'da bulabildim ;))
Gömlek elbise, rahatlığından dolayı gardırobuma eklemek istediğim diğer bir parça olsa da bulmak için hiç çaba sarf etmedim. Kendisi tesadüfen Mudo indiriminde karşıma çıktı ;))

8 yorum:

sequins from life dedi ki...

Mudo şahane indirim yapmıştı ;) güle güle giy canım çok güzeller

kozmetikperisi dedi ki...

Tüvit ceket çok güzelmiş,güle güle giy aldıklarını:)

yasemin-bebegimlehayat dedi ki...

Ben artık indirim reyonlarında doğru düzgün bişey kalmamıştır diye düşünüp bakmamakla hata etmişim anlaşılan:)ikisi de çok ve şık çok güzel güle güle giy;)

Adsız dedi ki...

Siyah elbisenin kırmızısını da ben almıştım, kendi kemeriyle değil de ince siyah bir kemer ile giydim geçen gün hatta, elbiseleri tek parça giy-çık oldukları için çok seviyorum, sen de güle güle kullan üzerinde de görmek isterim :))

naneliseker dedi ki...

ben ceketi gerçekten çok beğendim tamda geçtiğimiz kış sezonunun modası

KoKoŞ KeLeBeK dedi ki...

ASKLA KULLAN CANIMMMMMMMMMMMM BU NE GUZELLIKKKK

BeTwin Us dedi ki...

Çok güzel parçalar seçmişsin özellikle ceketi inci kolye ve ışıltılı bir broşla kullandığını düşünüyorum da.. harika olacağına eminim :) güzel günlerde kullanman dileğiyle tatlım :)

sJ dedi ki...

Ceket çok şık güle güle kullan