22 Nisan 2016 Cuma

Prozinc Boyalı Saçlar İçin Sampuan, Maske ve Bakım Yağı


Bir süredir saçlarım için Prozinc'in boyalı saçlar için olan kinoa özlü serisini kullanıyorum. İşin komik tarafı saçlarımda hiç boya yok. Peki ben neden bu seriyi kullanıyorum???

Prozinc Quinoa serisi, 1 yıldan uzun bir süre önce bana hediye gelmişti. Saçlarım boyalı olmadığı için bir yere koyup unutmuşum. Bir gün şampuanım bitmiş evde bir şeyler bulabilir miyim derken Prozinc serisinin şampuanını kullanmaya başladım. Daha ilk kullanımda, çok kuru olan saçlarım daha parlak ve yumuşak oldu. Hatta eşim saçlarıma bakım yaptırıp yaptırmadığımı sordu.


Sadece şampuanını kullanıp böyle olumlu sonuç alınca serinin diğer ürünlerini de kullanmaya başladım. Hatta evde kullanılmayı bekleyen şampuanlar dururken ben gidip Prozinc Quinoa şampuanını tekrar tekrar eczaneden satın almaya başladım.

Prozinc Quinoa maske ile ilgili, olumsuz bir düsüncem yok, onuda kullanmaya devam ediyorum ama şampunanında olduğu kadar büyük bir fark hissetmedim. O yüzden maske bitince tekrar almayabilirim.

Porizinc Quinoa Therapy Oil ise, banyoya girmeden 10 dk önce saçlara uygulanıyor. Gerçi ben genelde 10 dakikadan daha uzun süre bekletiyorum. Bu ürünün özellikle mis gibi Hindistan cevizi kokusunu çok seviyorum. Ayrıca, bakım yağı olarak da başarılı olduğunu söyleyebilirim.

İçeriğe önem verenler için, Prozinc kinoalı serisinde boyar madde, paraben, SLES, SLS, sülfat, silikon ve paraben içermediğini de söylemek isterim.

Ürünler hakkındaki tüm görüşlerimi paylaşmaya çalıştım ama ek sorularınız olursa, postun altına yorum olarak bırakabilirsiniz ;)


Hiç yorum yok: