11 Şubat 2017 Cumartesi

Bioderma Atoderm Stick Hydratant - Dudak Nemlendirici


Blogda en fazla paylaştığım ürünlerin başında gelenlerden biri de herhalde dudak nemlendiricileridir. Özellikle, kış aylarında evde, çantamda, arabada yani  elimi attığım her yerde bir dudak nemlendiricisi çıkar. Genellikle, farklı ürünler denemek için bir aldığım ürünü diğer sefere almayı pek tercih etmem. Ama arada çok beğendiğim ürünler olursa buna istisna yapabiliyorum.


Bioderma dudak nemlendiricisi bu kış bittikçe yenisini aldığım hatta biter de almaya gidemezsem diye korkup stokladığım bir ürün oldu :) Peki bu ürünü bu kadar sevmemin sebebi neydi?


Öncelikle, yapısı çok ince, dudağa uygulandığında kesinlikle ağırlık vermiyor. Hatta ilk kullanmaya başladığımda dudağımda yok hissi veren bu nemlendiricinin ne kadar işe yarayabileceğini sorgulamıştım. Sonra gece yatarken sürüp sabah uyandığımda dudağımın hala kurumadığını görünce bu ön yargımdan hemen kurtulmuş oldum.

Bir diğer artısı ise, kokusunun varla yok arasında oluşu. Yani kokuya karşı hassasiyeti olanlar dahi sıkıntı yaşamadan kullanabilirler diye düşünüyorum. Buna ek olarak, ürün alerji testlerinden geçmiş ve hipoalerjeniktir.

Özet olarak memnun kaldığımı ve bundan sonrada almaya devam edeceğimi söyleyebilirim😉😉😉

Hiç yorum yok: