5 Mart 2018 Pazartesi

BLOGGER ETKİNLİĞİ


Blog yazmaya ilk başladığım yıllarda, blogger etkinlikleri çok olurdu. Sonrasında giderek azaldı. 
Yasemin yeni bir blogger toplantısı yapacağını söyleyip davet ettiğinde, bir fırsat yaratıp ben de katıldım. Eski dostları görüp sohbet ettiğimiz güzel bir gün geçirdik.Ulaşımın herkese için kolay olması için buluşma yerimizi Gönül Kahvesi olarak belirledik. Kahve tutkunu olmasam da tatlılarının çeşitliliği ve lezzeti beni fazlasıyla memnun etti. tkinliğimizde bizleri yalnız bırakmayan sponsorlarımıza tek tek teşekkür etmek isterim. Henüz tüm ürünleri  deneme şansım olmadı.

Otacı bize saç tiplerimize uygun şampuanlar göndermiş. Oldukça kuru ve saç kremsiz açılmayan bir saç yapısına sahibim. Hayatımda ilk kez bir şampuan saçlarımı krem kullanmadan ipek gibi yaptı. Benim gibi çok kuru saçı olanlara Otacı'nın Zeytin ve Limonlu şampuanını kesinlikle tavsiye ederim.

Dr. Oetker, ürünlerine en çok sevinen kızım oldu. Yaptığımız her kurabiyeyi Dr Oetker pasta ürünleri ile süslüyor, bittikçe yenisini alıyoruz :)

Vissmate ürünlerini normalde de kullanıyor, hem uygun fiyatlı hem de kaliteli oldukları için çok seviyorum. 

LRouge ürünlerini henüz kullanmadım ancak içeriklerini kontrol ettim. Temiz içeriğe sahip bebek şampuanını en kıza zamanda deneyeceğim.

Beklerken Seni.. Okuyanın içini ısıtacak bir aşk hikayesi. Minval Yayınlarından okumanızı tavsiye ederim.

Bioblas şampuanlarını bir çoğunuz biliyorsunuzdur diye tahmin ediyorum. Yüksek fiyata aldığımız şampuanlar kalitesinde uygun fiyatlı bir alternatif olduğu için seviyorum.
Hiç yorum yok: