20 Kasım 2013 Çarşamba

EEOSE KAŞ VE KİRPİK BAKIM SERUMUUzun ve doğal kirpiklere sahip olmanın sırrı çözüldü… Fransız Dermscan Laboratuarları’nda yapılan son klinik çalışmalarda etkinliği bir kez daha kanıtlanan ÉEOSE Kaş ve Kirpik Bakım Serumu kendi doğal kirpiklerinizi hem güçlendiriyor hem de uzamasını sağlıyor.Etkinliği ve güvenirliliği 5 ayrı klinik çalışma ile kanıtlanan ÉEOSE Kaş ve Kirpik Bakım Serumu 2. haftanın sonunda gözle görülür bir etki sağlıyor. 6. haftanın sonunda tam olarak sonuç alınan serum ile yıllardır beklediğiniz mucizeyi gerçeğe dönüşüyor.

Günde sadece bir kez sıvı bir eyeliner gibi sürülen ÉEOSE serum, kirpik köklerine etki ederek 3’lü bir etki gösteriyor. ÉEOSE Kaş ve Kirpik Serumu kısa kirpikleri uzatma, zayıf ve cılız kirpikleri güçlendirip kalınlaştırarak dolgunlaştırma ve yeni kirpik üretimini destekleyerek kirpik sayısını arttırıp kirpikleri gürleştirmeye yardımcı oluyor.

Son olarak Fransız Dermscan Laboratuarları’nda etkinliği kanıtlanan ÉEOSE, 2. haftanın sonunda kullanıcıların %68’inin kirpiklerinde uzama ve güçlenme sağladı. Kullanıcıların %95’i daha esnek ve %91’i dökülmeye karşı daha dirençli ve güçlü kirpiklere sahip olduklarını dile getirdi.

Etkileyici bakışlara sahip olmak için siz de hemen bir ÉEOSE alın… 

Ürünün fiyatı 93 TL…

*Basın Bülteni

5 yorum:

Sen ve Ben dedi ki...

Ben kullanmaya dün başladım hepsiburada sitesinde indirimde haberiniz olsun...

KoKoŞ KeLeBeK dedi ki...

cok merak edıyorum :))

Анна-Алина Гевелюк dedi ki...

Great post!
Take part in my first giveaway, if you want!

http://anna-alina.blogspot.com/2013/11/my-first-giveaway-1000.html

aylinden denemeler dedi ki...

şu ara tamda ihtiyacım olan şey:)

Rainbow Gatherer dedi ki...

bende duydum bu ürünü baya guzel oldugunu soyluyorlar, denemek lazım =)