3 Aralık 2013 Salı

KRYOLAN BORDO RUJ


Son zamanlarda bordodan başka renk ruj kullanmaz oldum. Dolayısıyla, bloğumda da bol bol bordo tonlarında yer veriyorum.

Belki birçoğunuzun bildiği gibi, Kryolan markası özellikle televizyon ve sinema sanatçılarının kullandığı, profesyonel makyaj ürünlerinin başında gelen markalardan biridir. Hayvansal ürünler kullanılmaması ve  hayvanlar üzerinde test edilmemesi ise, beni onu biraz daha sevmemde etkin rol oynuyor.


Kryolan Rujun ambalajı oldukça sade ama bir o kadar da kaliteli. Rujlarımı genelde çantamda taşıdığım için kapaklarının açılıp çantama bulaşmasına sinir oluyorum. Bu rujda öyle bir sorun hiç yaşamadım.


Kış aylarında kullandığım rujlarda en dikkat ettiğim hususlardan biri de, dudakları kurutmaması ve nemli tutmasıdır. İçeriği E vitamini sayesinde dudakları besleyen Kryolan ruj, dudakların kurumasına ve çatlamasına da engel oluyor. İyi nem veren bir ruja göre kalıcılığı da son derece başarılı. Bunda, yoğun pigmentasyonun önemli rol oynadığını düşünüyorum.


Rujun duruşu ise şu şekilde. Siz nasıl buldunuz beğendiniz mi?


Sadece 15 gün sürecek olan yeni yıl çekilişim başlamıştır, katılmak isterseniz detaylara buradan ulaşabilirsiniz;) 

9 yorum:

fashionizelife dedi ki...

Bu rengi çok beğendim, süpermiş. Bence bir de tam bir fikir vermesi açısından tüm yüzünün fotoğrafını paylaşman daha iyi olabilir. Sadece dudakta duruşunu görmek bazen tam bir fikir vermeyebiliyor. bu aralar ben de koyu renk bir ruj alsam mı diye düşünüyordum :) bordo bana hiç gitmez ama mat ve ben buradayım diye bağırmayan ama güzel tok bir kırmızı ruj düşünüyorum. önümüzdeki günlerde bakacağım bakalım :)

makyajlı kareler dedi ki...

Sana bu renk çok yakışmış canım. Bende onceden de bu markayi kullaniyordum bu renk bi harika

j.d. dedi ki...

Ne güzelmiş rengi, beyaz tenlisin sana çok yakışmıştır eminim :)

biricitconsungunlugu dedi ki...

cok guzel bir renk canım gulegule kullan :)

Büşra Kahveci dedi ki...

Bu rengi ben de çok beğendim :) Ayrıca sana da çok yakışmış canım :)

Mor Hastası dedi ki...

Tam sonbahar-kış rengi çok hoş olmuş..

yasemin-bebegimlehayat dedi ki...

rengine bayıldım ama en çok da içeriğini sevdim:)

serap tan dedi ki...

cok yakısmıs bebikimmm

KoKoŞ KeLeBeK dedi ki...

sana cok yaksıırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr