25 Haziran 2014 Çarşamba

YENİ SİTE KEŞFİ: Stilgiyin.com


Sizde fark etmişsinizdir son zamanlarda internetten alışverişe ağırlık vermiş durumdayım. Özellikle, evlendikten sonra alışverişe fazla zaman ayıramamaya başladım. Eee alışveriş yapmadan da olmuyor. Çareyi internetten alışveriş yapmakta buldum. Son zamanlarda keşfettiğim Moda Arama Motoru StilGiyin.com ise bu konuda işimi epeyce kolaylaştırıyor.

Hayatımı bu kadar kolaylaştıran bir site bulmuşken bunu paylaşmamak bencillik olacağından siteyi size de anlatmaya karar verdim. 


Modanın arama motoru www.StilGiyin.com Türkiye'nin önde gelen online mağazalarını tek çatı altında topluyor. Yani alışveriş yaparken farklı farklı siteleri gezerek zaman kaybetmiyorsunuz. StilGiyin'de kıyafet, ayakkabı, çanta, kozmetik ürünleri veya aksesuar ne arıyorsanız kolayca buluyorsunuz.

Siteye giriş yaptığınızda aşağıdaki arama motoru karşınıza çıkıyor. Aradığınız ürünle ilgili anahtar kelimeleri yazıp istediğiniz ürüne kolayca ulaşabiliyorsunuz. Örneğin, "36 Beden Beyaz Elbise" yazdığınızda bu özelliklerdeki birçok ürün karşınıza çıkıyor.


Aynı şekilde, marka bazında da arama yapabiliyorsunuz. Mesela, arama motorunda "Markafoni" anahtar kelimesiyle arama yaptığınızda tüm Markafoni ürünlerini  anında görüntüleyebiliyorsunuz veya aramanızı daha da özelleştirip "Markafoni Elbise" yazıyor ve Markafoni'deki tüm elbiselere kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. İnternetten alışveriş yapmayı seviyor ve site site gezip zaman harcamak istemiyorsanız StilGiyin.com'u denemenizi öneririm. 

1 yorum:

Bir İcmimar'in Mabedi dedi ki...

Ben uzun süredir takip edemediğim için kaçırmısım. Tebrikler bu arada.. siteyi inceleyeceğim şimdi.