29 Haziran 2015 Pazartesi

WALKTRENDY 24 PARÇA FIRÇA SETİ


Real Techniques'in Türkiye'de satılan tüm fırçalarını alıp, koleksiyonumu Mac ve Bobbi Brown fırçalarla zenginleştirmek bana yetmedi, gittim bir de 24 parçalık fırça seti aldım :))

Yaptığım her davranışı, bir mantığa oturtma çabam ve suçluluk duymamam için buna da şöyle bir kılıf uydurdum ki, bence çokta haklıydım. Hiç ihtiyacım olmayan bir fırçaya aniden ihtiyaç duyabilirdim ve bu sette onun için bana gerekliydi :) Üstelik fiyatı 25$ olunca, fırçalar neredeyse 1$'a geliyordu. Siparişimi tamamladığımda aklımda hala kalitesiyle ilgili sorular vardı ama bununla ilgili beklemekten başka çarem yoktu.


Walktrendy sitesinden ilk defa alışveriş yapmam nedeniyle, ürünün elime geçmesinin kaç gün süreceğini bilmiyordum. O yüzden siparişi verip unutmak en iyisi diye düşündüm. Ama siparişin ulaşması sadece 10 gün gibi kısa bir süre aldı. Üstelik, paketin içine, bir de minik hediye (makyaj temizleme pamuğu) eklemeyi unutmamışlardı.


Fırçaların tamamı sentetik kıllardan oluşuyor. Kalitesi, Real Techiniques ile kıyasladığında biraz daha düşük. Yine de fiyatına oranla fırçaların başarılı olduğunu düşünüyorum.


Fırçaların hepsini henüz denemedim ama aşağıdaki resimdeki sağdan üç fırçayı (kaş, kirpik ve eyeliner) fırçalarını denedim ve sonuçtan memnun kaldım. Özellikle, eyeliner fırçasını çok beğendim.


Sizde, bu fırça setini yakından incelemek isterseniz, buradan  bakabilirsiniz.

4 yorum:

audrey dedi ki...

fırçalar kesinlikle fazlalık olamaz ve hiç bir zaman yeterli fırçam da olamayacak benim sanırım :-)) güle güle kullan ..

ÖRGÜÇANTAM-Hatice yazıcı dedi ki...

sağlıkla kullanın :)

Elif Korkmaz dedi ki...

Ben de fırça seti araştırıyordum yazınıza rastlamak çok iyi oldu. Diğer yazılarınıza da göz atacağım, takipteyim. Ben de kendi bloguma beklerim sizi. ojelisayfalar.blogspot.com.tr :)

Kuzununannesi dedi ki...

ooooooooooo super bır set bu :) bayıldım