15 Kasım 2017 Çarşamba

Elele İle Modadan Her An Haberdar Olun
Moda kadın, erkek, büyük ya da küçük fark etmeksizin herkesin takip ettiği bir alandır. Sürekli olarak bir şekilde senenin trendlerini, genel moda ritüellerini öğrenmek isteriz. Moda ile ilgili her türlü bilginin yayınlandığı dergiler, bloglar ve web siteleri bulunuyor.
Moda ile ilgili bilgilerin paylaşıldığı web sitelerinden en önemlisi Elele'dir. Elele, trend kombinlerini yerli ya da yabancı ünlüler üzerinden paylaşıyor. Tarz sahibi ünlülerin örnek oluşturduğu kıyafetler ile trendler oluşuyor. Yani bu konuda kendine güvenen kişiler modanın kendisini oluşturuyor. Elele'nin web sitesi bu konudaki tüm haberleri her an bizimle paylaşıyor. Örneğin; “Bralette ve Bralet ile Yeni Tarzlar” başlığı altında her yerde sıklıkla karşılaştığımız ve hemen her kıyafet ile kombinlenebilen braletleri anlatıyor. Sokakta, özel bir davette, iş yerinde fark etmeden bir şekilde kombinlerimizi onlarla tamamlayabiliyoruz. Özellikle göğüsleri küçük olanların tercih ettiği, yaz aylarında dekoltesini güzel göstermek için can yakan sütyenlerin yerine braletler, farklı renkleri ve desenleri ile bulunuyor. Sütyene göre çok daha rahat olan braletlerin kıyafetlerin kenarlarından görünmesi sorun olmuyor. Oldukça estetik gözüken braletler kıyafetlere farklı bir hava katıyor. İstersek düz beyaz bir t-shirtün altına istersek de bir gömleğin içine giyebiliriz. Üstelik renkli tercih ettiğimiz taktirde farklı bir görünüm oluşacağı için rahatsız da etmeyecektir. Kendimizin bile yapabileceği bir ürün olan braletlerin bu kadar çok tercih edilme sebebi sütyen gibi terletmemesi ve rahatsız etmemesinden kaynaklanıyor. Elele'nin internet sitesinden plaj modası hakkında da fikir alabiliriz. Yaz gelmeden hangi renk ve modellerde bikini, mayo, mayokini moda keyifle öğrenebiliriz.


Moda sadece kıyafetlerde geçerli olan bir alan değildir. Makyaj modası da kıyafetlerimizin tamamlayıcısı olduğundan dolayı son derece uyulması gereken trendler barındırır içinde. Mesela, kış mevsimine girdiğimiz son günlerde makyajımızda hangi renkleri ve tarzları uygulamamız gerektiğini, nereye giderken hangi saç modelini yapmamızın daha uygun olacağını öğrenmek çok keyifli bir uğraştır. Sonbahar ile birlikte hayatımıza giren ve disko ruhunu yaşatan renkler ile yaptığımız makyajımız oldukça dikkat çekici olacaktır. Kış mevsiminde de sürdürebileceğimiz bu makyaj trendinin tarzı olmadığını düşünenler ışıltılı makyaj ile aydınlık bir görünüme kavuşabilirler. Saç modellerinde de aynı durumun geçerli olduğu gerçektir. Saç örgülerinin artık sadece okula giderken yapılmadığını, modern dağınık topuz modelleri ile gayet doğal bir görünüm sergilenebileceğini Elele ekibi sayesinde öğreniyoruz. Sitenin editörlerinin uzun çalışmalar sonucunda sunduğu bilgiler, herkesin uygulayabileceği türdendir. Kolay ve pratik bakım kürleri, ne giyeceğim düşüncesi olmadan yapabileceğimiz kombin fikirleri ve daha birçok bilginin öğrenilebileceği kutsal site Elele. Moda kimsenin vazgeçemeyeceği, herkesin farkında olmadan takip ettiği, ritüellerini kendisine göre uyarladığı keyifli bir alandır. Elele de bu konuda başvuracağımız baş ucu kitabıdır adeta. Okuyucularına keyifli anlar yaşatan web sitesinden öğrenecek şeyler hiç bitmeyeceğe benziyor.

Hiç yorum yok: